Kupiłam to jako prezent urodzinowy dla mojego męża, który uwielbia muzykę. Chociaż jeszcze mu go nie dałam, musiałam już wyciągnąć i trochę pograć, zanim go zapakowałam. Jakość jest o wiele wyższa niż się spodziewałam. Ciężkie, ładnie wykończone drewno, metalowe klawisze są mocne i wytrzymałe, a do tego piękny design.
Miałam uraz 35 lat temu. Nie byłam w stanie grać na gitarze, a klawisze sprawiały, że ręka bolała mnie już po kilku minutach gry. Żałuję, że nie znalazłam tego instrumentu lata temu. Jest idealny dla mnie i mojej kondycji. Łatwo się go nauczyć i brzmi tak pięknie! Bardzo terapeutyczne, nawet jakość instrumentu jest bardzo dobra.
Kupiłam pianino kciukowe dla siebie, ale gdy tylko mój syn je zobaczył, zakochał się w nim!
Nauczył się grać kilka piosenek z pianinem kciukowym i może grać z nim przez prawie godzinę. Ten instrument jest również bardzo miłym i niedrogim prezentem dla kogoś, kto lubi i kocha muzykę.
Jest niewielkich rozmiarów i super lekki. Nauczyłam się mojej pierwszej melodii w 10 minut.
Jak na razie to maleństwo jest idealne dla kogoś początkującego w teorii muzyki, kto chce się w nią zagłębić bez większych nakładów finansowych i czasowych.
Jestem początkującym kalimbistą więc nie wiem zbyt wiele o tym instrumencie muzycznym, ale wydaje się być bardzo dobrej jakości.Obejrzałem kilka filmików w internecie i już wiem jak zagrać pierwszą melodię.
Kupiłam to na prezent dla naszego zięcia muzyka i jestem tak tak zachwyconą Kalimbą, że może kupię jedną dla siebie.
Moja Kalimba dotarła do mnie w 3 dni i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Polecam!
Kupiłam tę Kalimbę dla mojej 11-letniej siostrzenicy. Ona to po prostu uwielbia! Jest to świetny prezent dla kogoś, kto jest muzycznie utalentowany. Jest dobrze wykonana i posiada sznurek, więc można ją nosić na szyi.
słowem: Polecam!
To jest schludny dodatek do naszej kolekcji instrumentów muzycznych. Jest łatwa w obsłudze, więc mogą na niej grać zarówno dzieci, jak i dorośli.
Naprawdę podoba mi się ta Kalimba. Gra się na niej naprawdę przyjemnie i wydaje naprawdę ładny dźwięk.
Zdecydowanie polecam!
Właśnie dostałam ją dzisiaj i już ją kocham! Brzmi tak pięknie i tak przyjemnie się na niej gra.
Przypadkowo znalazłam to, kiedy szukałam łatwego i niezbyt głośnego instrumentu do grania przy moim dziecku, a to jest takie fajne i terapeutyczne.










