Pierwotnie kupiłam je, aby wykorzystać je do kopania dziur i pielenia mojego ogrodu warzywnego, a mój mąż użył pary do wypełnienia płytkiego wykopu o głębokości ok. 30 cm. Ziemia była bardzo kamienista i trochę stwardniała po deszczu i silnym słońcu przez kilka dni. Mój mąż powiedział, że to najlepsza rzecz jaką używał do kopania!
Uwielbiam je! Drugą parę dałam mojej przyjaciółce, a ona wykorzystuje je do kopania i spulchniania gleby. Zasadziłam w nich wszystkie moje rośliny. Wyrywanie/pielenie chwastów. Szpony na końcu są niesamowite!
Naprawdę spisują się bardzo dobrze, aby spulchnić glebę, usunąć chwasty i trawę, a nawet wykopać płytkie dołki na donice. Szczerze mówiąc, zwykle długa praca jest nieco krótsza. Dobry produkt.
Na początku się śmiałam, ale teraz nie mogę bez nich uprawiać ogrodu.
Kocham kocham kocham te rękawiczki! Są wygodne i łatwe w użyciu oraz naprawdę oszczędzają czas.
Przydały się w wielu przypadkach, gdy sadziłem rośliny i kwiaty, zastępowały małą łopatkę.
Działają jak marzenie.
Są solidne, a jednocześnie wygodne. Na pewno będą świetnym dodatkiem do narzędzi ogrodniczych!
Właściwie łatwiej było używać tych rękawiczek i rąk do sadzenia roślin. Z łatwością wbijają się w ziemię. Jedyną rzeczą jest to, że trochę zsuwają się z rąk, ale spełniają swoje zadanie!
Dałem je w prezencie. Obdarowany korzysta z nich i nadal się nie zepsuły.
Ciężko wymienić wszystkie zalety tych rękawiczek!
Ciężko wymienić wszystkie zalety tych rękawiczek!
Są niesamowite!
Używałam ich trzy razy, nie lubię nosić rękawiczek, ale te – uwielbiam. Po skończonej pracy myje je i zostawiam do wyschnięcia do następnego razu.
Użyłem ich do przesadzenia niektórych kwiatów i sprawdziły się świetnie.
Niesamowite! Praca w ogrodzie jest zabawą dzięki tym wygodnym, elastycznym rękawicom ogrodniczym!!!










